رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

???این پست اختصاصی وب سایت مورچه بوده و کرکی که در این پست قرار داده شده تنها به وسیله تیم مورچه برای این نرم افزار منتشر شده است.???

سلام

در این پست کرکی به شما ارائه میشه که توسط اون می تونید نرم افزارهای شرکت JetBrains را فعال و بدون محدودیت اجرا و استفاده کنید. تنها کافیست کرک قرار داده شده در پست را دریافت کنید و طبق مراحل زیر عمل کنید:

راهنمای نسخه 2019.2.1

1. فایل Patch_win2farsi.com.jar موجود در پوشه Patch را در مسیر نصب نرم افزار و در پوشه bin کپی کنید. (پسورد فایل: mrt)

لطفاً برای مشاهده این پیوست، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

2. فایل phpstorm.exe.vmoptions و phpstorm64.exe.vmoptions باز کنید و کد زیر را در هر دو فایل قرار دهید و ذخیره کنید:

برای نسخه ویندوز:

-javaagent:C:/Program Files/JetBrains/PhpStorm 2019.2.1/bin/Patch_win2farsi.com.jar

برای نسخه مک:

-javaagent:/Users/win2farsi.com/Patch_win2farsi.com.jar

برای نسخه لینوکس:

-javaagent:/home/win2farsi.com/Patch_win2farsi.com.jar

3. نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره Intellij IDEA License Activation گزینه Activation Code را انتخاب کنید و کد موجود در فایل Serial.txt را به آن بدهید.

4. دکمه Activate را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

5. کار تمام است.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

پسورد فایل زیپ که قرار دادید چیست؟

لینک به ارسال

سلام.

پسورد mrt هستش.

لینک به ارسال

سلام

سریالی که قرار دادید توی پچ میگه invalid هست چیکار باید کرد؟؟

لینک به ارسال
لطفاً برای مشاهده این نقل قول، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

نسخه جدید قرار گرفت

لینک به ارسال

سلام دوستان . من فایل serial.txt رو در پوشه ی دانلود شده نمیبینم 

لینک به ارسال
لطفاً برای مشاهده این نقل قول، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

توی فایل متنی Activation Code هستش

لینک به ارسال

خب من چنین چیزی در محتوای فایل دانلود شده ندارم . تصویر رو فرستادم . دو فایل متنی readme هست که داخل اونها هم activation code نداره

لطفاً برای مشاهده این پیوست، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

لینک به ارسال

همین کرکی که در این پست قرار داده شده رو هم می تونید استفاده کنید. توی اون فایل read me احتمالاً کدش هست.

لینک به ارسال

ممنونم . اما مشکلی که الان دارم اینه . نصب کردم . کرک رو در محل نصب اضافه کردم . کدی که باید در دو پوشه با پسوند vmoptions. بنویسم رو نوشتم . اما وقتی این کد رو مینویسم نرم افزار run  و start  نمیشه . تست کردم وقتی  این کد رو حذف میکنم نرم افزار اجرا میشه .

-javaagent:C:/Program Files/JetBrains/PhpStorm 2019.2/bin/Patch_win2farsi.com.jar

چطور این موضوع رو حل کنم که بعدش برم سراغ activation code  و .... 

لینک به ارسال

مسیر C:/Program Files/JetBrains/PhpStorm 2019.2/bin/Patch_win2farsi.com.jar درست هست؟ باید مسیر درست رو قرار بدید. بخاطر همینه که نرم افزار اجرا نمیشه.

لینک به ارسال