رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
Mr_AMERI

MRT بهترین پک ، MRT اولین بود ، چرا الان نیست ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

MRT

آن زمان وقتی پک MRT آمد من از اولین اشخاصی بودم که آن را تهیه کردم و خیلی خوشحال بودم

چون خیلی از آن استفاده کردم و خیلی مهم بود و بهترین پک نرم افزاری بود که من تا حالا تجربه کرده بودم

MRT  چرا دیگه تولید نمیشه  ؟

آیا اگر  MRT تولید بشه برای ما اعضای سایت تخفیفی قائل می شوید  ؟

ممنون

متشکر

دست مریضاد

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تا جایی که من اطلاع دارم در حال آماده سازی مجموعه نرم افزاری هستن. یه چند سالی تولید نداشتن.

لطفاً برای مشاهده این نقل قول، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

در این رابطه اطلاعی ندارم. باید محصول عرضه بشه و خود مدیریت شرکت در این مورد تصمیم بگیرن

لینک به ارسال

واقعا بی نظیر بودن پک های مورچه...منم یکیشو داشتم فوق العاده بودن
منتظرم که یکی بیاد بازم تهیه کنم🙃

• پسند 1

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اولین پک MRT که خریدم ویندوز 98 و اکس پی بود دو عدد CD بود جزو اولین باری که انتشار دادن یه مجموعه چند CD بود که یادم نیست تعدادش و یه فروشنده خوش مرام فقط ازش خواستم دو تا ویندوز رو بهم بده که قبول کرد. ابزار MRT key changer از اون زمان تا بحال تو کل مجموعه ها بود و الانم فک کنم باشه 😃
بعد یه مجموعه 10 CD اومد که اونو هم خریدم یادش بخیر سال 1383 بود یا 1384 کلا مجموعه بی نظیری بود تو دوران خودش ویندوزها

جالبش اینجا بود که ریورسینگ رو هم از اون زمان عاشقش شدم

جالب ترین و بی نظیر ترین ترفندی که اقای توکلی اون زمان زدن فایل های اتوران بود که به محض اجرا دو تا فایل OEM رو توی پوشه system32 کپی میگرد یه عکس بود و یه فایل متنی و از همه چیز بی نظیر که کلی وقت گذاشتم بفهمم که اقای توکلی عکس و پسوندش رو عوض کردن گذاشتن INF و فایل INF و گذاشتن BMP اینطوری کلک رشتی میزدن یه ملت 😃😃😃

اقای توکلی نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه هر جا هستی سرت سلامت هر دانشی که الان دارم مدیون شما هستم😃 هیچ گاه باور نمیکردم این اتوران های اولیه با اون گرافیک زیبا با MMB ساخته میشدن بهترین ابزاری بود در دوران خودش که بعد ها فکر کنم دموشیلد جایگزین MMB شد

سال 2009 یعنی ده سال پیش پا به پای شما سعی میکردم همه چیز و کپی کنم واس خودم حتی این تغییرات توضیحات INNO رو هم با هزار بدبختی از شما یاد گرفتم 

این عکس و ببینید

2019_02_27_202742.png

ویرایش شده در توسط yasserdivar
  • پسند 3

لینک به ارسال

سلام شما هم منو یاد خاطراتم انداختید من هم دو چیز رو اضافه کنم

مهمترین قابلیت برنامه های MRT این بود که نیاز به کرک نبود و خودش کرک بود

و من هنوز هم اگر ویندوزهای MRT رو ببینم میخرم اوناهم خیلی عالی بودن هنوز هم ویندوز ایکس پی و ویندوز ۷ رو دارم تو کیف سی دیم

اون موقع که اینترنت اینقدر پر سرعت نبود من با یک پک MRT و البوم عالیش میرفتم خونه مشتریا برنامه و ویندوز نصب میکردم

این سایت هم اتفاقی الان پیدا کردم 

من هنوز فقط فونتهای MRT رو نصب میکنم

ایا اپهای این سایت هم مثل MRT بدون نیاز به کرک هستند؟

ویرایش شده در توسط martiaonline
  • پسند 1

لینک به ارسال
لطفاً برای مشاهده این نقل قول، وارد حساب کاربری خود شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

سلام

نرم افزارهایی که با عنوان ویرایش مورچه مشخص میشن توسط شرکت محصول رایانه تدبیر ارائه میشن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.