رفتن به مطلب

نصب نرم افزار و بالا نیومدن ویندوز

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

در ویندوز 8.1 اقدام به نصب نرم افزار Rollback rx کردم ، متاسفانه بعد از نصب، ویندوز به صورت اتوماتیک ریستارت کرد و بعد از ریسارت دائما خطای نصب rollback rx رو نمایش میداد و دیگه اجازه بالا اومدن ویندوز هم نمیداد ، روش های مختلفی رو امتحان کردم از جمله بازگرادنی ویندوز به چند روز قبل که ارور میداد، و هم چنین ویندوز رو روی حالت Repair قرار دادم ولی باز هم چنان مشکل پا بر جا بود. 

الان میخوام ببینم چطوری میتونیم از طریق بوت سیستم به محل نصب نرم افزار مربوطه برم و نرم افزار رو uninstall کنم ؟

قبلا در نسخه های قبل نرم افزار هایبرن نرم افزار your uninstaller بود که روی بوت سیستم اجرا میکردم و نرم افزاری که مشکل داشت رو پاک میکردم ، الان متاسفانه نسخه Hiren's Boot CD 14.1 Rebuild v2.0 در نت هر چی میگردم فایل دانلودش وجود نداره و سایر نسخه های جدیدش این نرم افزار داخلش نیست.... خواهشا اگه نرم افزاری یا چیزی که بتونه کارم رو راه بندازه بهم معرفی کنید .... چون مطالب و فایل های مهمی روی دسکتاپ دارم ....
ممنون میشم اگه هر چه سریع تر راهنماییم کنید. 

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر کل

درود بر شما

از حالت safe mode ویندوز استفاده کردین؟

لینک ارسال
۴۲ دقیقه قبل، Shahryar گفته است:

درود بر شما

از حالت safe mode ویندوز استفاده کردین؟

خیر این رو امتحان نکردم ، الان تستش میکنم.

safe mode  رو تست کردم. ولی متاسفانه بعد از انتخاب سیف مود پس از ریستارت میره روی ادامه خطای نرم افزار rollback rx .....

اگر نرم افزار your uninstaller که در نسخه hirens بود باشه سریع از راه بوت میشه نرم افزار رو پاک کرد....

شما کلا این نرم افزار با این ورژن رو ندارید نسخه Hiren's Boot CD 14.1 Rebuild v2.0 ؟

اصلا نرم افزاری وجود نداره که بشه از طریق بوت، نرم افزارهای نصب شده روی ویندوز رو غیرفعال کرد؟؟

البته نرم افزار rollback rx طی پردازشی که انجام میده پایان کار این پیام رو نمایش میده 

00000000000000005074.thumb.jpg.c1e0d85d2c02c2f9aac12395e074b3e5.jpg

لینک ارسال
  • مدیر کل

از این لینک می تونید دریافت کنید:

https://www.hirensbootcd.org/hbcd-v141/

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.