رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من بازی L.A.Noire دانلود کردم ولی پارت 6 خرابه حتی برای اطمینان دوبار دان کردم و تعمیرشم کردم ولی بازم موقه اکسترکت ارور میده .لطفا فایلو درستش کنید. 11 گیگ حجمم رفته.

ارور خطای کنترلی میده

L.A.Noire.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر کل

درود بر شما

متن کامل خطا رو قرار بدید. تا اینجا چیزی مشخص نیست. اگه خطای CRC میده فایل رو تعمیر کنید مشکل برطرف خواهد شد.

لینک ارسال
  • مدیر کل

دوست عزیز من همین الان تو سرور ، بازی رو با Winrar بدون مشکل دانلود و اکسترکت کردم. اگر مطمئنید دانلود شما ناقص نبوده یک بار هم با نرم افزار 7-zip اکسترکت کنید.

2021-05-18_17-03-16.jpg

لینک ارسال

سلام 

من با برنامه zip 7 هم اکسترکت کردم ولی بازم ارور میده .یک فایلش ناقصه.تو عکسیم ک میفرستم ارورش مشخصه

a.l noir.JPG

اکسترک ک تموم میشه میرم ک نصب کنم رو 98 درصد نگه میداره این ارورو میده.3.thumb.JPG.2f2c7e581473ce77bae31794815b06e8.JPG3.thumb.JPG.2f2c7e581473ce77bae31794815b06e8.JPG

لینک ارسال
  • مدیر کل

اون عکس بالایی خطاش مربوط به پسورد اشتباه هستش. رمز www.win2farsi.com هستش. همونطور که دیدید من بدون خطا بازی رو اکسترکت کردم پس مشکل از سمت ما و فایلا نیست.

لینک ارسال

من اگه پسو اشتباه بزنم اصلا فایل اکسترکت نمیشه بعد اینکه دوتا اروره یکش اروره دیتای فایله ینی فایل مشکل داره.من اولین بارم نیست ک اکسترکت میکنم فایل بدونه مشکل بدونه هیچ اروری اکسترکت میشه 

لینک ارسال
  • مدیر کل
22 ساعت قبل، MEHRAN گفته است:

دوست عزیز من همین الان تو سرور ، بازی رو با Winrar بدون مشکل دانلود و اکسترکت کردم. اگر مطمئنید دانلود شما ناقص نبوده یک بار هم با نرم افزار 7-zip اکسترکت کنید.

2021-05-18_17-03-16.jpg

دوست عزیز در اینجا تصویری از تست فایل و نصب بازی ذکر شده. این تست حدود یک ساعت زمان صرف شده تا به شما نشون داده بشه فایل های قرار گرفته شده در سایت مشکلی ندارن. اینکه برای شما همچین مشکلی وجود داره بخاطر isp یا خراب شدن فایل هستش نه از سمت سایت ما. اگه از طریق گوشی همراه و نرم افزار ADM دانلود کردید این مشکل شایع هستش. از طریق PC و نرم افزار IDM دانلود رو انجام بدید و اگه باز هم این مشکل رو داشتید با یه نت دیگه و ISP دیگه دانلود کنید. معمولاً نت مخابرات همچین مشکلاتی رو داره.

این کار رو هم انجام بدید شاید مشکل برطرف بشه. آخرین نسخه winrar رو نصب و مجدداً اقدام به اکسترکت فایل از پارت 1 کنید. متن کامل خطای winrar رو هم در صورت نمایش مجدد خطا در پست بعدی بفرستید. در تصویر قبلی که فرستادید متن کامل خطا مشخص نیست فقط نام فایل ذکر شده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.