رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر
من  تو بازی cyberpunk 2077 مشکل ارور flatlined و کرش کردن دارم، تو نسخه ریپک و کرکی و نسخه اورجینال(استیم)
این مشخصات لپ تاپمه:
Windows 10 Pro Version  20H2
OS build 19042.685
Intel Core i7 10750H 2.6GHz up to 5.0GHz
Nvidia GeForce RTX 2070 GDDR5 8GB
Ram 32
ویندوز و  تمام درایورهام(همه چیز) رو چک کردم به روزه، هرکاری بگید کردم ولی کماکان ارور  flatline میده !
محتوای ارور اینه:
Error reason: Unhandled exception
Expression: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xC0000005)
Message: The thread attempted to read inaccessible data at 0x80AF.
File: <Unknown>(0)

و این یکی

Registered crash info file...
InternalVersion: 3.0.3233390  P4CL: 4173226  Stream: //R6.Root/R6.Patch0Hotfix2 
!!!CRASHED!!!
Error Reason: Unhandled exception
Message: The thread attempted to read inaccessible data at 0x29B00000008.
File: <Unknown>
Line: 0

ممنون میشم راهنمایی کنید علتش چیه ؟

WhatsApp Image 2020-12-11 at 4.58.22 AM.jpeg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . سایبرپانک ارورهای عجیبی میده که واقعا بعضیاش راه حل خاصی نداره. باید کارای متفاوتی انجام بدین ببینید تاثیر داره یا نه. اول از همه هم ویندوز و هم تمامی درایورها رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و آنتی ویروس رو کاملا غیرفعال کنید.

1. درایور کارت گرافیک خودتونو یک بار کاملا حذف و دوباره نصب کنید.
2. به آدرس ” C:\Users\ (*Your Username*)\AppData\Local\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077 ” برید. منظور از *Your Username* همون نام کاربری شماست. تمام فایل های داخل پوشه رو کات کنید و به جای دیگه منتقل کنید. اینا فایل سیو بازی هستن.
3. بازی رو دوباره نصب کنید و حتما تو درایوی که ویندوز نصب هستش نصبش کنید.
4. بازی رو از طریق فایل اجرایی Cyberpunk2077.exe در محل نصب بازی و اون هم به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
5. یه مقدار بازی کنید ببینید ارور میده یا نه. اگر ارور نداد فایل های سیو رو برگردونین سرجاش ببینید چی میشه.

امیدوارم مشکلتون حل شه . اگر نشد نتیجه رو اعلام کنید دنبال یه راه حل دیگه بگردیم.

لینک به ارسال
3 ساعت قبل، MEHRAN گفته است:

سلام . سایبرپانک ارورهای عجیبی میده که واقعا بعضیاش راه حل خاصی نداره. باید کارای متفاوتی انجام بدین ببینید تاثیر داره یا نه. اول از همه هم ویندوز و هم تمامی درایورها رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و آنتی ویروس رو کاملا غیرفعال کنید.

1. درایور کارت گرافیک خودتونو یک بار کاملا حذف و دوباره نصب کنید.
2. به آدرس ” C:\Users\ (*Your Username*)\AppData\Local\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077 ” برید. منظور از *Your Username* همون نام کاربری شماست. تمام فایل های داخل پوشه رو کات کنید و به جای دیگه منتقل کنید. اینا فایل سیو بازی هستن.
3. بازی رو دوباره نصب کنید و حتما تو درایوی که ویندوز نصب هستش نصبش کنید.
4. بازی رو از طریق فایل اجرایی Cyberpunk2077.exe در محل نصب بازی و اون هم به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
5. یه مقدار بازی کنید ببینید ارور میده یا نه. اگر ارور نداد فایل های سیو رو برگردونین سرجاش ببینید چی میشه.

امیدوارم مشکلتون حل شه . اگر نشد نتیجه رو اعلام کنید دنبال یه راه حل دیگه بگردیم.

ممنون از راهنماییتون،من تمام این مراحل رو رفتم،اما کارساز نبود !؟

واقعا دیگه مغزم نمیکشه ! چیکار باید میکردم و نکردم ؟!

لینک به ارسال

مشکل از شما نیست از خود بازیه. فقطم شما این مشکلو ندارید ، خیلیا با مشکلات عجیب و غریب تر روبرو هستن. میتونین تو لینک رسمی ببینید.

https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/cyberpunk-2077-pc-crash-issues.11040656/

کدوم نسخه از بازی رو دارین ؟ CODEX  یا GOG ؟ و کدوم ورژن ؟ 1.03 ؟ 1.04 ؟ 1.05 ؟ من میگردم بازم راه حلی پیدا کردم همینجا مطرح میکنم.

لینک به ارسال
1 ساعت قبل، MEHRAN گفته است:

مشکل از شما نیست از خود بازیه. فقطم شما این مشکلو ندارید ، خیلیا با مشکلات عجیب و غریب تر روبرو هستن. میتونین تو لینک رسمی ببینید.

https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/cyberpunk-2077-pc-crash-issues.11040656/

کدوم نسخه از بازی رو دارین ؟ CODEX  یا GOG ؟ و کدوم ورژن ؟ 1.03 ؟ 1.04 ؟ 1.05 ؟ من میگردم بازم راه حلی پیدا کردم همینجا مطرح میکنم.

سپاس فراوان بابت پیگیری !

من خیلی ها رو دیدم با سیستمی نصف سیستم من بدون کرش و ارور دارن بازی میکنن ! واقعا چرا سیستم من این ارور حل شدنی نیست ؟

دوست خودم با نسخه ریپک و کپی تو یه سیستم زغالی و قدیمی حتی به آخرین ورژن هم آپدیت نکرده داره بازی میکنه و کوچیکترین کرش و اروری ندیده تو این چند روز ؟!

لینک به ارسال

اگه از Ray Tracing در بازی استفاده می کنید تنظیمات این قسمت رو بفرستید. البته خود این موضوع روی کارت های گرافیکی سری 2000 شایع هستش. این بازی با Ray Tracing در حالت Quality و رزولوشن 4K روی کارت های سری 3000 مشکلی نداره. ظاهراً مشکل این بازی روی کارت های سری 2000 هستش. البته یه موضوع دیگه ای که مطرح هست، فرکانس رم هست. توی فرکانس های بالاتر نتیجه بهتری از بازی ثبت شده.

آپدیت هایی که در سایت قرار میگیره رو نصب کنید. شاید مشکل شما رفع بشه.

درایور کارت گرافیک رو هم به آخرین نسخه بروز کنید.

XMP profile رو هم در بایوس غیرفعال کنید و تست کنید. هر چند اینکار باعث افت پرفرمنس میشه اما بررسی این موضوع ضرری نداره

لینک به ارسال
1 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

اگه از Ray Tracing در بازی استفاده می کنید تنظیمات این قسمت رو بفرستید. البته خود این موضوع روی کارت های گرافیکی سری 2000 شایع هستش. این بازی با Ray Tracing در حالت Quality و رزولوشن 4K روی کارت های سری 3000 مشکلی نداره. ظاهراً مشکل این بازی روی کارت های سری 2000 هستش. البته یه موضوع دیگه ای که مطرح هست، فرکانس رم هست. توی فرکانس های بالاتر نتیجه بهتری از بازی ثبت شده.

آپدیت هایی که در سایت قرار میگیره رو نصب کنید. شاید مشکل شما رفع بشه.

درایور کارت گرافیک رو هم به آخرین نسخه بروز کنید.

XMP profile رو هم در بایوس غیرفعال کنید و تست کنید. هر چند اینکار باعث افت پرفرمنس میشه اما بررسی این موضوع ضرری نداره

ممنون هرکاری بگید انجام دادم بازم کرش و ارور flatlined ؟!  چه نسخه به روز شده کپی اش چه نسخه اورجینال(استیم اش)

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ! 😭

لینک به ارسال

آقا من یه راه حل دیگه هم پیدا کردم امیدوارم کار کنه. این فایلی که پیدا کردم یه فیکس معروفه که مشکلات زیادی رو حل کرده. به نسخه 1.06 هم آپدیت شده. حتی اگر اینو قبلا هم تست کردید یه بار دیگه هم انجام بدید. فقط نکتش اینه که رو ورژن اولیه یعنی 1.03 و 1.04 بهترین کارایی رو داره پس حتما اول بازی رو بدون آپدیت و سپس با آپدیت 1.04 تست کنید و اگر نشد آپدیت های بعدی رو نصب و تست کنید. اول فایل زیرو دانلود کنید، محتویاتشو پس از استخراج تو پوشه cyberpunk install path / bin / x64 کپی و جایگزین کنید. بازی رو از درون همین پوشه با فایل Cyberpunk2077.exe اجرا کنید و حتما تو تنظیمات پنجره بازی رو Windowed Borderless قرار بدید چون تو حالت FullScreen ممکنه کار نکنه.

https://github.com/yamashi/CyberEngineTweaks/releases/download/v1.7.0/release.zip

لینک به ارسال
38 دقیقه قبل، MEHRAN گفته است:

آقا من یه راه حل دیگه هم پیدا کردم امیدوارم کار کنه. این فایلی که پیدا کردم یه فیکس معروفه که مشکلات زیادی رو حل کرده. به نسخه 1.06 هم آپدیت شده. حتی اگر اینو قبلا هم تست کردید یه بار دیگه هم انجام بدید. فقط نکتش اینه که رو ورژن اولیه یعنی 1.03 و 1.04 بهترین کارایی رو داره پس حتما اول بازی رو بدون آپدیت و سپس با آپدیت 1.04 تست کنید و اگر نشد آپدیت های بعدی رو نصب و تست کنید. اول فایل زیرو دانلود کنید، محتویاتشو پس از استخراج تو پوشه cyberpunk install path / bin / x64 کپی و جایگزین کنید. بازی رو از درون همین پوشه با فایل Cyberpunk2077.exe اجرا کنید و حتما تو تنظیمات پنجره بازی رو Windowed Borderless قرار بدید چون تو حالت FullScreen ممکنه کار نکنه.

https://github.com/yamashi/CyberEngineTweaks/releases/download/v1.7.0/release.zip

سپاس، این واسه نسخه اورجیناله یا کپی ؟

لینک به ارسال

ذکر نشده اما فکر کنم رو هر دو جواب بده. بهتره اول رو نسخه کپی تست کنید.

لینک به ارسال

ببخشید امکانش راهنمایی کنید کجا و چجوری کپی کنم ؟ هیچ راهنمایی همراهش نبود ؟!

لینک به ارسال

بالا که کامل توضیح دادم. اول بالا رو کامل و با دقت بخونید بعدش اینو بخونید. بازی رو نصب و کرک کنید اما آپدیت نکنید. فایلی که بالا بهتون دادم رو از حالت فشرده دربیارید و محتویات داخلش رو کپی کنید و برید مسیر نصب بازی و بعد پوشه bin و بعد پوشه x64. حالا محتویاتی که کپی کرده بودید رو در داخل همین پوشه x64 جایگزین کنید. حالا بازی رو اجرا کنید و از تو تنظیماتش جایی که اندازه پنجره خود بازی رو تعیین میکنه گزینه Windowed Borderless رو انتخاب کنید. یعنی Full Screen نباشه . حالا بازی کنید ببینید ارور میده یا نه.

لینک به ارسال
19 ساعت قبل، MEHRAN گفته است:

بالا که کامل توضیح دادم. اول بالا رو کامل و با دقت بخونید بعدش اینو بخونید. بازی رو نصب و کرک کنید اما آپدیت نکنید. فایلی که بالا بهتون دادم رو از حالت فشرده دربیارید و محتویات داخلش رو کپی کنید و برید مسیر نصب بازی و بعد پوشه bin و بعد پوشه x64. حالا محتویاتی که کپی کرده بودید رو در داخل همین پوشه x64 جایگزین کنید. حالا بازی رو اجرا کنید و از تو تنظیماتش جایی که اندازه پنجره خود بازی رو تعیین میکنه گزینه Windowed Borderless رو انتخاب کنید. یعنی Full Screen نباشه . حالا بازی کنید ببینید ارور میده یا نه.

تمام کارهایی که گفتید انجام دادم،با نسخه کپی تست کردم، بازیم رو به ورژن 1.0.6 آپدیت کردم،محتویات پوشه که یه پوشه plugin و چند تا فایل دیگه بود تو پوشه bin /x64 کپی کردم و بازی رو اجرا کردم،بازی خودش رو Windowed Borderless بود، اما متاسفانه بازم بعد از چند دقیقه کرش کرد !

واقعا علتش چیه ؟

چطوره که دوستم با یه سیستم زغالی و قدیمی چند روز بازی رو تست میکنه هیچگونه کرشی نداره و من با لپ تابم با این کانفیگ عالی اینجوری  میشه ؟

چه نسخه لورجینال چه کپی تو تمام نسخه ها این فایل رو بهم میده واسه ارور:

egistered crash info file...
InternalVersion: 3.0.3235023  P4CL: 4177747  Stream: //R6.Root/R6.Patch0Hotfix2 
!!!CRASHED!!!
Error Reason: Unhandled exception
Message: The thread attempted to read inaccessible data at 0xFFFFFFFFFFFFFFFF.
File: <Unknown>

Line: 0

نه سیستم و درایوهام قدیمه نه سی پی ام ! پس چرا اینقدر بازی درمیاره این بازی ؟

لینک به ارسال

خب بازم یه شب دیگه و یه راه حل دیگه برای این ارور لعنتی 😄 . اول از همه اگر برنامه ای به نام Bins که مخصوص دستکاری نوار وظیفه پایین ویندوز هست رو نصب دارید حذفش کنید. دوم اینکه نسخه اولیه بازی رو نصب و کرک کنید و *آپدیت نکنید*. سوما فایلی که تو لینک پایین هست رو دانلود کنید و به همون پوشه bin /x64 منتقل کنید.

https://cdn.win2farsi.com/?b=dlir-s3&f=Cyberpunk2077_AVXFixed.exe

حالا اول به آدرس C:\Users\ (*Your Username*)\AppData\Local\CD Projekt Red ” برید و پوشه CD Projekt Red رو حذف کنید. منظور از *Your Username* همون نام کاربری شماست. بعد به پوشه x64 برگردید و فایل اجرایی بازی یعنی Cyberpunk2077.exe رو حذف کنید. اون فایلی که دانلود کرده بودید که اسمش Cyberpunk2077_AVXFixed.exe هست رو به Cyberpunk2077.exe تغییر نام بدید و اجراش کنید.

هرچند سی پی یو شما AVX رو ساپورت میکنه ولی به این بازی اعتباری نیست. لذا اینم انجام بدید بلکه فرجی شد.

لینک به ارسال
27 دقیقه قبل، MEHRAN گفته است:

خب بازم یه شب دیگه و یه راه حل دیگه برای این ارور لعنتی 😄 . اول از همه اگر برنامه ای به نام Bins که مخصوص دستکاری نوار وظیفه پایین ویندوز هست رو نصب دارید حذفش کنید. دوم اینکه نسخه اولیه بازی رو نصب و کرک کنید و *آپدیت نکنید*. سوما فایلی که تو لینک پایین هست رو دانلود کنید و به همون پوشه bin /x64 منتقل کنید.

https://cdn.win2farsi.com/?b=dlir-s3&f=Cyberpunk2077_AVXFixed.exe

حالا اول به آدرس C:\Users\ (*Your Username*)\AppData\Local\CD Projekt Red ” برید و پوشه CD Projekt Red رو حذف کنید. منظور از *Your Username* همون نام کاربری شماست. بعد به پوشه x64 برگردید و فایل اجرایی بازی یعنی Cyberpunk2077.exe رو حذف کنید. اون فایلی که دانلود کرده بودید که اسمش Cyberpunk2077_AVXFixed.exe هست رو به Cyberpunk2077.exe تغییر نام بدید و اجراش کنید.

هرچند سی پی یو شما AVX رو ساپورت میکنه ولی به این بازی اعتباری نیست. لذا اینم انجام بدید بلکه فرجی شد.

خدایا منوببخش که اینقدر سر باگهای بازیها شرکت یوبی سافت رو مسخره میکردم و غر میزدم !😅

این بازی رو همه رو سفید کرده !

1 دقیقه قبل، razaelo گفته است:

خدایا منوببخش که اینقدر سر باگهای بازیها شرکت یوبی سافت رو مسخره میکردم و غر میزدم !😅

این بازی رو همه رو سفید کرده !

راستی اشکالی نداره از بازی دو نسخه نصبه رو لپ تابم ؟ یه کپی یه نسخه اورجینال(استیم) ؟

و مطلبی رو که فراموش کردم اضافه کنم، چون لپ تاپم سری rog هست، یه اپی روش نصب بود به اسم Armory crate

چقدر احتمال داره اینم دخیل باشه تو ارور ؟ چون به نحوی تو کارکرد  GPU و CPU ام تاثیر داره !

ممنون میشم راهنمایی کنید در این مورد ؟

Screenshot 2020-12-25 234128.jpg

لینک به ارسال

نمیدونم واللاه. به نظر من یکی نصب باشه بهتره. چون اونجوری ممکنه تداخل فایلها و رجیستری پیش بیاد. حالا که اریجینال رو داری یه Verify هم انجام بدی بد نیست. چون ممکنه فایل خاصی مشکل داشته باشه و استیم جایگزینش کنه مشکل حل شه. برو تو قسمت Library استیم. روی بازی راست کلیک کن و Properties رو بزن. حالا تب Local files رو انتخاب کن و گزینه Verify integrity of game cache رو بزن. اینجوری استیم فایلای بازی رو یه بار دیگه بررسی میکنه. این کارم کردی جواب نداد ترفند بالا رو برو. فقط ترفند بالا رو بازی آپدیت شده جواب نمیده ها.

یوبیسافت بنده خدا سالی حداقل 2 3 تا بازی AAA شاخ میده بیرون خب حقم داره وقت نکنه پولیشش کنه. اما این بعد 8 سال کار اینجوری دیگه خیلی نامردیه

لینک به ارسال
2 دقیقه قبل، MEHRAN گفته است:

نمیدونم واللاه. به نظر من یکی نصب باشه بهتره. چون اونجوری ممکنه تداخل فایلها و رجیستری پیش بیاد. حالا که اریجینال رو داری یه Verify هم انجام بدی بد نیست. چون ممکنه فایل خاصی مشکل داشته باشه و استیم جایگزینش کنه مشکل حل شه. برو تو قسمت Library استیم. روی بازی راست کلیک کن و Properties رو بزن. حالا تب Local files رو انتخاب کن و گزینه Verify integrity of game cache رو بزن. اینجوری استیم فایلای بازی رو یه بار دیگه بررسی میکنه. این کارم کردی جواب نداد ترفند بالا رو برو. فقط ترفند بالا رو بازی آپدیت شده جواب نمیده ها.

یوبیسافت بنده خدا سالی حداقل 2 3 تا بازی AAA شاخ میده بیرون خب حقم داره وقت نکنه پولیشش کنه. اما این بعد 8 سال کار اینجوری دیگه خیلی نامردیه

واسه نسخه اورجینال تمام کارهایی که گفتید به جز این آخری انجام دادم و فایلها وریفای کردن کردم، نشد ؟!😔

لینک به ارسال

این صفحه رسمی مشکلات بازی و راه حلاشه . اینم بخونی بد نیست . با مترجم گوگل میتونی معنیشو دربیاری البته زیاد سخت نیست

https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/pc/sp-technical

به هیچ وجه برنامه های جانبی مثل همونی که گفتی اجرا نباشن بهتره. در ضمن سخت افزارتم نباید اورکلاک باشه

لینک به ارسال
4 دقیقه قبل، MEHRAN گفته است:

این صفحه رسمی مشکلات بازی و راه حلاشه . اینم بخونی بد نیست . با مترجم گوگل میتونی معنیشو دربیاری البته زیاد سخت نیست

https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/pc/sp-technical

به هیچ وجه برنامه های جانبی مثل همونی که گفتی اجرا نباشن بهتره. در ضمن سخت افزارتم نباید اورکلاک باشه

والا قبل از اینکه سایت شما پیام بدم، چندین بار سایت خودشون مراجعه کردم، تمام کارهارو کردم و حتی سیستم ام داشت داغون میشد !

این که میگید سخت افزارم نباید اورکلاک باشه منظورتون دقیقا چیه ؟ چون من هیچ دستی تو کارکرد جی پی یو و سی پی یو نمیزنم !

لینک به ارسال

اگر دست نمیزنی که هیچی. ترفند clean Boot هم بزن. اینجوری مشخص میشه برنامه خاصی تو ارور دخیله یا نه. اینم روش انجامش

https://support.microsoft.com/en-us/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

لینک به ارسال
در 6 دی 1399 در 00:20، MEHRAN گفته است:

اگر دست نمیزنی که هیچی. ترفند clean Boot هم بزن. اینجوری مشخص میشه برنامه خاصی تو ارور دخیله یا نه. اینم روش انجامش

https://support.microsoft.com/en-us/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

انجام دادم نشد ! طبق راهنماییش باید تمام سرویس ها خاموش میکردم و بعدش دونه دونه چک میکردم کدوم سرویسه که باعث کرش بازی میشه !

جالبه که وقتی همه شون رو غیرفعال میکردم و سیستم رو ریستارت میکردم بازم سرویس ها اتوماتیک فعال میشدن !

درکل هرکاری نشد بازم ارو میده !

لینک به ارسال

ببخشید راه حل دیگه ای ندارید که کمکم کنه واسه حل مشکل ارور flatlined ؟

لینک به ارسال

آخرین گزینه نصب دات نت 4.5 هستش. چک کنید نسخه های دات نت نصب هست یا خیر. توی قسمت inventory آیتم های زیادی ذخیره نکنید.

به غیر از اینها دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
20 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

آخرین گزینه نصب دات نت 4.5 هستش. چک کنید نسخه های دات نت نصب هست یا خیر. توی قسمت inventory آیتم های زیادی ذخیره نکنید.

به غیر از اینها دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه

چجوری میتونم چک کنم ؟ البته مطمئنم آخرین ورژن اش نصبه !

ویرایش شده در توسط razaelo

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.