رفتن به مطلب

سوال

سلام دیروز رد دد۲ رو نصب کردم مشکلی که بود بازی تمام صفحه نمیشد که با تغییر تو رزولوشن خود سیستمم اوکیش کردم و میپرید بیرون که با کلیک راست و رفتن به اپشن  و compatibility  و سپس تیک disable fullscreen optimizations رو زدم و اونم درست شد حالا حافظه گرافیکمم ۲ گیگ هست  ویندوز ۱۰ پرو و اما مشکل من : توی بخش تنظیمات گرافیک که میرم حدود سیصد و خورده ای مگ از حافظه گرافیکم رو اختصاص میده به برنامه های دیگه خود ویندوز و به خاطر همین نمیتونم تکسچر کوالیتی رو از مینیمم به مدیوم ببرم  ایا راهی سراق دارید که این مشکلات حل بشه ؟ با سپاس 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام دوست عزیز . مشخصات سخت افزاری سیستم خودتون رو کامل بنویسید لطفا

لینک به ارسال
  • 0

Ram 1

2 ساعت قبل، MMS گفته است:

سلام دوست عزیز . مشخصات سخت افزاری سیستم خودتون رو کامل بنویسید 

Ram 16

Gpu: mx330 ddr5 2GB

Cpu intel cori5 نسل ده با فرکانس دو و خورده ای گیگا هرتز

ویندوز ۱۰ پرو 

لینک به ارسال
  • 0

طبق تحقیقات من ، اون مقداری که توسط حافظه کارت گرافیک اشغال شده کاملا طبیعی هستش و من تو تمام بنچمارک ها دیدمش. کارت شما هم با توجه به لپتاپی بودنش برای اجرای بازی های روز ضعیف هستش و شما شاید بتونین با تنظیمات Low تو رزولوشن 1080 ، 30 فریم بگیرین.

یه راهی همین الان پیدا کردم که میتونین توش محدودیت رو بردارین و تنظیمات دلخواهتون رو پیاده سازی کنید . ابتدا برید تو پوشه سیو بازی به آدرس Users/[Your name]/Documents/Rockstar Games/Red Dead Redemption 2/Settings. بعدش یه فایل به نام system.xml رو با Notepad باز کنین و تنظیمات رو طبق میل خودتون تغییر بدین. تست کنید ببینید چی میشه

لینک به ارسال
  • 0
در 4 آبان 1399 در 11:26، Darknight گفته است:

توی بخش تنظیمات گرافیک که میرم حدود سیصد و خورده ای مگ از حافظه گرافیکم رو اختصاص میده به برنامه های دیگه خود ویندوز و به خاطر همین نمیتونم تکسچر کوالیتی رو از مینیمم به مدیوم ببرم

این امکان وجود نداره. خود ویندوز 10 از تکنولوژی به اسم Gaming Mode استفاده میکنه که در زمان اجرای بازی، پروسه های پس زمینه ویندوز رو محدود میکنه. مقداری هم که در اون قسمت بازی نوشته شده مربوط به سایر نرم افزار ها هستش که خودتون اشاره کردین و اگه هم بتونید پایین ترش بیارید، در زمان خروج از بازی در محیط ویندوز به مشکل میخورید. البته یه سری ترفند وجود داره ولی چندان تاثیری نداره. البته می تونید از قسمت تنظیمات پیشرفته گرافیکی که در انتهای گزینه های گرافیکی هست یعنی Advanced Settings رو روی حالت Unlocked قرار بدید و Resolution Scale رو با مقدار کمتر از x1 تعیین کنید (که البته گرافیک به همون میزان کمتر و تصویر تار میشه). با میل خودتون انجام بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.