رفتن به مطلب

سوال

Payday 2سلام . من جدید ترین نسخه بازی payday2 که breakfast in tijuana heist هست رو از همین سایت گرفتم و با موفقیت نصب شد و با فریم بالا اجراش کرد 

فقط توی بعضی مراحل مثل san martin bank وقتی موس رو می چرخونم به شدت لگ میزنه و فریم خیلی پایین میاد در صورتی که در بعضی مراحل دیگه 

که توی نسخه های قبل بودن این مشکل وجود نداره . فقط توی مراحل dlc های جدید این مشکل هست . اگر کسی روش حل این مشکل رو میدونه لطفا 

بفرسته ...... ممنون1186967_payday-2-wallpaper.thumb.jpg.b55083be968ce07de1e84d0bcd032717.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

نه. تا جایی که من میدونم مشکل از بازی هستش.

لینک به ارسال
  • 1

این مشکل توی مرحله San Martin Heist شایع هستش. باید سازندگان بازی براش یه چاره ای پیدا می کردن که نکردن.

لینک به ارسال
  • 1

باید برای بازی آپدیت بدن که این مشکل رو حل بکنه. البته قدرت سخت افزاری هم دخیل هست. الان حداقل گرافیک مورد نیاز برای بازی های روز gtx 1050 ti هستش که حداقل بدون مشکل بازی ها رو اجرا کنید.

قدرت پردازنده هم همینطور.

لینک به ارسال
  • 0
58 دقیقه قبل، Shahryar گفته است:

این مشکل توی مرحله San Martin Heist شایع هستش. باید سازندگان بازی براش یه چاره ای پیدا می کردن که نکردن.

یعنی باید تا dlc بعدی صبر کنم ؟

توی چند تا مرحله دیگه هم هست مثل Brooklyn bank /  Tijuana و ...

لینک به ارسال
  • 0
۱ ساعت قبل، Shahryar گفته است:

باید برای بازی آپدیت بدن که این مشکل رو حل بکنه. البته قدرت سخت افزاری هم دخیل هست. الان حداقل گرافیک مورد نیاز برای بازی های روز gtx 1050 ti هستش که حداقل بدون مشکل بازی ها رو اجرا کنید.

قدرت پردازنده هم همینطور.

بله درسته ....... خیلی ممنون از راهنمایی شما 

به نظر شما اگه توی استیم اجراش کنم درست نمیشه ؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.