رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من داشتم ویندوز 7 نصب میکرم این ارورو  0xc0000005  داد ،فابل نصبیش از دوستم گرفته بودم ،که اونم خودش ا سایت **** دانلولد کرده بود،دلیلش چیه و اینکه اگه نسخه Windows 7 SP1 AIO 22in1 April 2020  نصب کنم خوبه یا قدیمی تر یا .... دیگه نصب کنم؟لطفا راهنمایی کنین

یا اینکه از همین فایل نصبی نسخه بدون کرک یعنی std نصب کنم ،اخه شاید اشکال از این برنامه موقع فعالسازی باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

علت ین خطا می تونه بخاطر نوع پارتیشن درایوی که ویندوز رو می خواستید نصب کنید باشه. اگه MBR هست باید به GPT تغییر بدید و اگه Fat32 یا هر نوع فرمت به جز NTFS هست باید اونو به NTFS تغییر بدید. البته مشکلات دیگه مثل مشکل رم هم دخیل هستش

لینک به ارسال

سلام. با یه ارور ساده نمیشه نتیجه گرفت مشکل از مموریه. بهتره با memtest یا Windows Memory Diagnostic Tool که توی قسمت Repair هنگام نصب ویندوز هست (زیر دکمه Install Now) تست اجرا کنی ببینی مموری مشکل داره یا نه.

به نظرم پارتیشن بندی رو درست انجام نمیدی. 

نه. نسخه های قدیمی تر، آپدیت های امنیتی جدیدتر و آپدیت هایی که برخی باگ های ویندوز رفع شده باشه روشون نصب نیست پس بهتره ویندوز با آخرین آپدیت ها نصب کنی.

اگر فایل های نصب corrupt شده بودند باید ارور دیگه ای می دیدی.

اگه میخوای نسخه کرک شده استفاده کنی همون کرک DAZ خوبه. نه، فعالسازی در مرحله ی آخر اتفاق میفته ربطی نداره.

ویرایش شده در توسط sunshine

لینک به ارسال
4 ساعت قبل، sunshine گفته است:

سلام. با یه ارور ساده نمیشه نتیجه گرفت مشکل از مموریه. بهتره با memtest یا Windows Memory Diagnostic Tool که توی قسمت Repair هنگام نصب ویندوز هست (زیر دکمه Install Now) تست اجرا کنی ببینی مموری مشکل داره یا نه.

به نظرم پارتیشن بندی رو درست انجام نمیدی. 

نه. نسخه های قدیمی تر، آپدیت های امنیتی جدیدتر و آپدیت هایی که برخی باگ های ویندوز رفع شده باشه روشون نصب نیست پس بهتره ویندوز با آخرین آپدیت ها نصب کنی.

اگر فایل های نصب corrupt شده بودند باید ارور دیگه ای می دیدی.

اگه میخوای نسخه کرک شده استفاده کنی همون کرک DAZ خوبه. نه، فعالسازی در مرحله ی آخر اتفاق میفته ربطی نداره.

نه دسنتان عزیر پارتشین هم درست انجام داده بودم ،یکبار دیگه با اخری ویندوز هفتی که خود مایکروسافت داده بود اینکار کردم ،و با موفقیت نصب شد و سر اخر با کرک ویندوز 7 فعالسازیش کردم ،با ونیدوز 7 daz نصب نمیشد و ارورو میداد

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.