رفتن به مطلب

سوال

سلام و خسته نباشید

من Grand Theft Auto IV - The Complete Edition نسخه 1.2.0.32 رو نصب کردم ولی نمیتونم گیم رو سیو کنم و ارور زیر رو میاره:

You are not currently signed in. Signing in with a Social Club profile will allow you to save your game progress along with any Accomplishments awarded. If you do not have an online connection, you must still sign in with an 'Offline Profile' to save game progress. Do you want to sign in now 

و

You have not signed in. You will need to sign in to save your progress and to be awarded Accomplishments. Do you want to sign in now 

هرچقدر Sign in میزنم، وارد نمی‌شود و همین ارور ها دوباره نمایش داده می‌شود...

و بازی از طریق Games for Windows Marketplace هم اجرا نمیشود که بتونم اکانت آفلاین بسازم و اونجا سیو کنم....

و Games for Windows - Live رو هم پیدا نکردم نصب کنم (البته نمیدونم ...شاید همون Games for Windows Marketplace باشه ...) 

دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون

من این بازی رو از سایت شما (اینجا) دانلود کردم...

ویرایش شده در توسط AmirhosseinHeydari

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

سلام دوست عزیز . متاسفانه نسخه جدید این بازی دارای باگ های زیادیه که یکیش مشکل سیو کردن بازیه . راه حل این مشکل اینه که تاریخ سیستم خودتون رو به تاریخی قبل از تاریخ 30 ماه May برگردونید. برای انجام این کار بدون اینکه تاریخ سیستم تغییر کنه میتونید از برنامه RunAsDate استفاده کنید که فقط تاریخ برنامه یا بازی مربوطه رو تغییر میده و به تاریخ سیستم کاری نداره. امیدوارم مشکلتون حل بشه

https://www.nirsoft.net/utils/run_as_date.html

لینک به ارسال
  • 0
5 ساعت قبل، MMS گفته است:

سلام دوست عزیز . متاسفانه نسخه جدید این بازی دارای باگ های زیادیه که یکیش مشکل سیو کردن بازیه . راه حل این مشکل اینه که تاریخ سیستم خودتون رو به تاریخی قبل از تاریخ 30 ماه May برگردونید. برای انجام این کار بدون اینکه تاریخ سیستم تغییر کنه میتونید از برنامه RunAsDate استفاده کنید که فقط تاریخ برنامه یا بازی مربوطه رو تغییر میده و به تاریخ سیستم کاری نداره. امیدوارم مشکلتون حل بشه

https://www.nirsoft.net/utils/run_as_date.html

سلام

یک دنیا سپاسگزارم /// مشکل برطرف شد...

یک مشکل جزئی دیگری وجود دارد و آن این است که صدای بازی تقریبا نیم ثانیه یا یک ثانیه جلوتر از تصویر میباشد ، برای این مشکل آیا راه حلی وجود دارد؟

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.