رفتن به مطلب
  • 0
ah_behnam

انتخاب ویندوز مناسب برای لپتاپ Lenovo

سوال

سلام دوستان راستش برای لپتاپم میخواستم ویندوز نصب کنم وقتی که خریدم فروشنده برام ویندوز 10 اینترپرایس 1507 نصب کرده بود که دیگه خیلی قدیمی شدش مجبور شدم 8.1 نصب کنم ولی راضی کننده نیست این نسخه چون خیلی مشکلات داره.

Ram : 8G DDR3

CPU : intel I3 6100 2.3 

gpu : intel 520 onbord

gpu : amd r5 m330

ssd : apacer as340 240gb

hdd : 500 gb

lenovo ideapad 300

راستش ویندوز 10 رو همه معرفی میکنن بهم میگن عالیه ولی بحث آپدیت خودکارشو باید چیکار کنم؟ و اینکه یسوال داشتم یسری نسخه ها در سایت نوشته نسخه گولد با اون نسخه دیگه چه فرقی میکنه؟ راستش من یه نسخشو دانلود کردم بعد نود32 ویروس میشناختش قضیش چیه چرا اینجوریه.؟ 

میشه راهنماییم کنین چه نسخه از ویندوز نصب کنم؟ برای کارهای برنامه نویسی و دانشگاه لازمش دارم. میخوام کمترین مصرف کانفینگمو داشته باشه ک سبک باشه و جواب کارهامو بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام دوست عزیز

برای کارهای برنامه نویسی و دانشگاه احتمالا لازم باشه لینوکس نصب کنی و یا ویندوز ۱۰ ورژن های جدیدترش.

اگر میخوای بیشترین سرعت رو تجربه کنی یا بازی های قدیمی اجرا کنی ویندوز ۷ هنوزم بهترینه (سرویس های بیخودی نداره و ...) اما میدونی احتمالا که پشتیبانی از ویندوز ۷ در ژانویه ۲۰۲۰ پایان یافت با این حال مرورگر کروم و اج پشتیبانی از ویندوز ۷ را تا جولای ۲۰۲۱ ادامه میدهند. درسته نمیتونی آخرین ورژن نرم افزارها رو روی ویندوز ۷ نصب کنی ولی همچنان نرم افزارهای جدیدی میشه روش نصب کرد.

لپ تاپ و پی سی های با پردازنده نسل ۶ اینتل (Skylake) آخرین نسلی بود که میشد ویندوز ۷ رو راحت نصب کرد. نسل های بعدی (Coffee Lake, Kaby Lake) هم میشه با یکم دردسر.

درایورهای لپ تاپت رو هم از سایت لنوو با وی پی ان دانلود کن بعدش بذار ویندوز آپدیت درایور جدیدتری اگه پیدا کرد نصب کنه.

نسخه های غیر رسمی رو فراموش کن و نسخه اصلی نصب کن.

دیگه همین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.