رفتن به مطلب
  • 0
mahdi7345

رفع ارور cls-lolly_X64.exe هنگام نصب در نسخه FITE GIRLE

سوال

سلام من نسخه fit girl رو دانلود کردم و حجم 31.8گیگی به من داده که الان نصبش میکنم این ارور رو میده cls-lolly_X64.exe انتی ویروس و فایر وال هم غیر فعاله میشه کمکم کنید واقعا 31 گیگ زیاده 

باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
در 27 اسفند 1398 در 22:32، Shahryar گفته است:

سلام

اول اینکه مشکلات و خطاهای نسخه فیت گرل کاملاً به سیستم رایانه کاربر بر میگرده و خود ست آپ مشکلی درش وجود نداره.

بعد هم شما باید متن خطا یا تصویری از خطا رو برامون بفرستید در غیر این صورت امکان بررسی و رفع مشکل برای شما وجود نداره.

14 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

یه چیزی جلوی نصب رو میگیره. نرم افزار یا چیزی نصبه که روی میزان مصرف رم و پردازنده نظارت داشته باشه؟

ویندوز رو رو حالت سیف مود بزارم میشه بازی نصب کرد؟

یه چیزی جلوی نصب رو میگیره. نرم افزار یا چیزی نصبه که روی میزان مصرف رم و پردازنده نظارت داشته باشه؟

سلام مشکل من حل شد و این هم مدیون شما هستم که اشاره به رم و پردازنده کردید که من متوجه بشم تیک محدود کردن استفاده از رم رو در اول نصب بازی بزنم و بازی به درستی نصب شود 

کسانی که این مشکل رو دارند و ارور cls-lolly_X64.exe را میدهد شما باید در اول نصب بازی تیک limit ram 2.5gbرو بزنید و رم محدود بشه و سیستم نصب کننده رو به عنوان نرم افزار مخرب شناسایی نکند و بازی به درستی نصب و اجرا شود با تشکر از shahryar مدیر کل سایت ایشالله مشکل همه برطرف بشه 

با تشکر از مدیر کل 

لینک به ارسال
  • 0

سلام

اول اینکه مشکلات و خطاهای نسخه فیت گرل کاملاً به سیستم رایانه کاربر بر میگرده و خود ست آپ مشکلی درش وجود نداره.

بعد هم شما باید متن خطا یا تصویری از خطا رو برامون بفرستید در غیر این صورت امکان بررسی و رفع مشکل برای شما وجود نداره.

لینک به ارسال
  • 0

سلام

با سلام و درود این هم از متن خطا 

ممنون از اینکه به من کمک میکنید 

با تشکر

bandicam 2020-03-18 10-34-05-373.jpg

لینک به ارسال
  • 0

مشخصات سخت افزاریتون چیه؟

لینک به ارسال
  • 0
10 دقیقه قبل، Shahryar گفته است:

مشخصات سخت افزاریتون چیه؟

رم ۴

سی پی یو core to quad q9550 4cors

Gpu nvdia GeForce gt 520 2gig

لینک به ارسال
  • 0

لینک به ارسال
  • 0
11 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

برنامه ای نصب نکردم که همچین کاری رو کنه

شاید خود ویندوز این کارو میکنه؟میشه؟

احتمالش هست مشکل از فایل cls-lolly_X64.exeباشه؟

11 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

ویندوز رو رو حالت سیف مود بزارم میشه بازی نصب کرد؟

لینک به ارسال
  • 0
19 ساعت قبل، Shahryar گفته است:

سلام 

مشکلم حل شد 

مشکل این بود که تیک گزینه limit ram 2.5 gbرو در اول نصب بازی نمیزدم و ویندوز برنامه رو میبست و شما دوستان عزیز اگه این مشکل رو دارین در اول نصب بازی تیک گزینه limit ram 2.5gb رو بزنید و مشکل شما حل خواهد شد 

با تشکر از مدیر کل

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.