رفتن به مطلب
  • 0
isar

مشکل در نصب بازی max payne 3 نسخه fitgirl

سوال

سلام

بنده نسخه Fitgirl بازی Max payne 3 رو از این وبسایت دانلود کردم. و در نصب به مشکل خوردم !

تا اینجا دوتا مشکل وجود داشت.

موقع نصب ابتدا میخواد چنتا فایل دانلود کنه که دانلود تا آخر میره و تقریبا 250 مگ دانلود میشه و آخرش ارور 404 میده. که دوبار سعی کردم و هر دوبار این اتفاق افتاد.

بعد تیک دانلود رو برداشتم چون چک کردم دیدم فایلهایی که میخواد دانلود کنه مثل C++ Redist sp1 2008 رو روی سیستمم دارم. آخرین ورژن دایرکس رو هم دارم. خلاصه این قسمت رد شد و رسید به آنپک کردن که تو 5.5 درصد گیر کرد. کنسل کردم و دوباره نصب رو از اول انجام دادم که اینبار تا 4.9 درصد رفت و بعد گیر کرد !!

خلاصه نشد نصب کنم. لطفا راهنماییم کنید چون با این قیمت اینترنت حیفم میاد 16 گیگ الکی دانلود کرده باشم.

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1

من هم مشکل مشابه دارم هیچکدوم ازین موارد مشکل رو حل نکرد

لینک به ارسال
  • 1
12 ساعت قبل، aaa گفته است:

خوب لطفا فایل های بازی رو درست کنین همه مشکل مشابه دارند ....................

مشکل از فایل بازی نیست دوست عزیز. از سیستم شماست. نسخه فشرده دریافت می کنید همین دردسرها رو داره. روی بعضی سیستم ها راحت نصب میشه روی بعضی سیستم ها نه. تیک گزینه محدودیت استفاده از رم 2 گیگ اول ست آپ رو بزنید. 30 و خورده ای گیگ بازی تبدیل شده به 15 گیگ. واسه نصب این نسخه باید سیستم قوی داشته باشید که بتونه کشش دیکود کردن سنگین این نسخه رو داشته باشه.

در 28 اسفند 1398 در 23:44، shadmehr گفته است:

سلام . خستخه نباشید. منم دقیقا همین مشکل رو دارم روی 1.9 درصد گیر میکنه. رم4 . سی پی یو i5 . گرافیک 1 . لطفا راهنمایی کنین.

برای مثال همین سیستم با رم 4 کشش اینکار رو نداره که روی 1.9 درصد قفل میکنه. چون پس زمینه ویندوز پراسسی که عملیات سنگین رو انجام میده که قابل کشش در ویندوز نیست رو می بنده واسه همین دیگه پیشرفتی توی ست آپ حاصل نمیشه.

با این حال نسخه فیت گرل تیک محدود کردن استفاده از رم رو داره که باید اونو بزنید که مدت زمان نصب به مراتب بالا میره. بعداً نیایید بگید 12 ساعت طول کشید نصب بشه. علتش همینه

لینک به ارسال
  • 0

سلام

برای مشکل اول اینترنت رو غیرفعال کنید یا در صفحه انتخاب کامپوننتها گزینه visual c++ و دایرکت اکس رو بردارید.

آنتی ویروس رو هم غیرفعال کنید.

فایل ست آپ مشکلی نداره اگه توی روند نصب مشکلی پیش بیاد کاملاً بر می گرده به شما و رایانه شما.

لینک به ارسال
  • 0

سلام 

یک اینکه موقع استخراج فایل فشرده سه تا پارت اول باهم استخراج میشه و پارت 4 نمیشه و اگه جدا استخراج کنم مینویسه این فایل قبلا استخراج شده ولی با این حال نصب کردم و موقع unpack روی 3.9 درصد گیر میکنه و نمیره جلو .....

و اینکه فایل کرک رو هم به جز پارت ها باید دانلود کنیم ؟

ویرایش شده در توسط aaa

لینک به ارسال
  • 0

سلام . خستخه نباشید. منم دقیقا همین مشکل رو دارم روی 1.9 درصد گیر میکنه. رم4 . سی پی یو i5 . گرافیک 1 . لطفا راهنمایی کنین.

لینک به ارسال
  • 0

خوب لطفا فایل های بازی رو درست کنین همه مشکل مشابه دارند ....................

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوست عزیز سعی کنید بیشتر نسخه های RELOADED یا Codex رو نصب کنید چون نسخه ها ی تقریبا بی نقصی هستن .

لینک به ارسال
  • 0

نسخه RELODED رو دانلود و نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.