رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

بازی RESIDENT EVIL 2 Remake واقعاً بازی زیبایی هستش ولی این بازی تعدادی مشکل عجیب و غریب داره که حسابی رو اعصاب آدمه. توی این تاپیک قصد دارم به حل یه سری مشکل این بازی که برای من پیش اومده و کلی توی نت گشتم تا برطرفش کنم و موفق هم شدم می پردازیم.

رفع مشکل تاریک بودن بازی RESIDENT EVIL 2 Remake

این مشکل خیلی عجیبه. عجیب بودنش برای اینه که هر چی سیستم شما ضعیف تر باشه شدت تاریک بودن محیط بازی بیشتر میشه. راه حل این مشکل هم اینه که اول از همه از DirectX 11 استفاده کنید. متاسفانه DirectX 12 برای من باعث میشد محیط تاریک تر برام نمایش داده بشه. اگه برای شما بازم تاریک هستش باید تنظیمات گرافیکی بازی رو بیارید پایین تر. پیشنهادم اینه که اول از همه تنظیمات Texture بازی رو بیارید پایین.

رفع مشکل خاکستری بودن تصویر در کات سینس (CutScene) های بازی RESIDENT EVIL 2 Remake

برای حل این مشکل به محل نصب بازی برید و فایل re2_config و با نرم افزار Notepad باز کنید. در داخل این فایل به دنبال "UseVendorExtention" بگردید و مقدار اونو از "Enable" به "Disable" تغییر بدید. به بازی برگردید و از بازی لذت ببرید.

در ضمن نیازی به نصب درایورهای قدیمی Nvidia یا AMD ندارید. به این حرف ها گوش ندید بخاطر یه بازی باعث مشکل در اجرای بازی های دیگه بشید. این کارها رو انجام بدید مشکلاتتون کامل حل میشه. (برای من که اینطور بوده)

اگه مشکل دیگه ای در بازی بود این تاپیک رو آپدیت میکنم. شما هم اگه با مشکلی روبرو بودید اینجا گزارش بدید و اگه هم راه حلشو پیدا کردید بازم اینجا لطف کنید توضیح بدید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

موفق باشید.🌹

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.