رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من  Gta iv نسخه fitgirl رو دانلود کردم ولی موقع نصب به مشکل برخوردم نمیدونم میگه باید چیزی دانلود شه چطوریه لطفا کمک کنید ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر کل

توی مرحله Select Components تیک دو گزینه آخر رو بردارید.

لینک ارسال
  • مدیر کل

روی بعضی سیستم ها همچین خطایی میده. پوشه رو در ریشه درایو بذارین و اسم پوشه رو بدون فاصله و کاراکتر خاص و کوتاه بذارین. کلاً مسیر ست آپ نباید با کاراکتر خاص و فاصله باشه. معمولاً با این روش درست میشه. اگه درست نشد دردسر میشه براتون. تمام راه حلی که براش هست توی اون آموزش گذاشته شده

لینک ارسال

بازم نشد من 13 گیگ خرج کردم

😭

ویرایش شده توسط OMID
لینک ارسال
  • مدیر کل

مشکل از فایل نیست. همین فایل رو خیلی های دیگه دانلود و نصب کردن. علت در رایانه خودتون هستش. روی یه سیستم دیگه تست کنید و فایل نصب شده رو به هارد سیستمتون منتقل کنین.

لینک ارسال
  • 2 months later...
  • مدیر کل
19 ساعت قبل، Mhmmhmmhh گفته است:

تو مرحله نصب بازی gta iv نسخه fitgirl روی 0/1 میمونه چی کارکنم

آنتی ویروس رو غیرفعال کنید

لینک ارسال
  • 2 months later...

سلام  من GTA  IV رو دانلود کردم   
همه پارت هارو بدون مشکل دانلود و اکسترکت کردم  ولی موقع نصب بازی روی %0.1 گیر میکنه و دیگه از این بیشتر نمیشه لطفا راهنماییم کنین

لینک ارسال
  • 1 month later...

سلام

من این بازی رو نصب کردم.وقتی داخل بازی میشم و رو  STARTمیزنم میره توبازی ولی بعد از چند ثانیه میندازه بیرون

سیستمم به بازی میخوره....لطفا کمک😓

لینک ارسال
  • مدیر کل
6 ساعت قبل، SALEH گفته است:

سلام

من این بازی رو نصب کردم.وقتی داخل بازی میشم و رو  STARTمیزنم میره توبازی ولی بعد از چند ثانیه میندازه بیرون

سیستمم به بازی میخوره....لطفا کمک😓

آنتی ویروس رو غیرفعال کنید. مشخصات سخت افزاری رو ارسال کنید

لینک ارسال
  • 10 months later...
در 2 اسفند 1398 در 06:02، Ghasemi گفته است:

سلام  من GTA  IV رو دانلود کردم   
همه پارت هارو بدون مشکل دانلود و اکسترکت کردم  ولی موقع نصب بازی روی %0.1 گیر میکنه و دیگه از این بیشتر نمیشه لطفا راهنماییم کنین

من هم  همین مشکل رو دارم و تا جایی که اطلاع دارم سیستمم انتی ویروس نداره یعنی براش نصب نکردم کمک کنید من از سایت گیم نکست دانلود کردم و من نسخه gta iv با نیکو رو نصب دارم مشخصات سیستمم هم 

graphic :GEFORCE 610 M 1G

ram:2G

cpu:intel pentmium inside 2.4GHz 2.4GHz

ویرایش شده توسط shshayan
لینک ارسال
  • مدیر کل

دوست عزیز ویندوز خودش آنتی ویروس داره و باید اونو غیرفعال کنید. "غیرفعال کردن آنتی ویروس ویندوز" تو گوگل سرچ کنید و انجام بدید. بعد بازی رو با ذکر 2 نکته نصب کنید. یک اینکه تیک گزینه محدود کردن رم که قرمز رنگم هست رو در اولین صفحه نصب فیتگرل بزنید و دو اینکه بازی رو در درایوی غیر از ویندوز نصب کنید.

لینک ارسال

اگر منظورتون ویندوز دیفندر هستش خاموش کردم و گزینه قرمز  کمرنگی وجود نداره

لینک ارسال
  • مدیر کل

دلیلش مشکل سخت افزاری هستش. نسخه fitgirl متاسفانه دردسرهای خاص خودش رو داره. دلیلش هم فشرده سازی بسیار بالای این نسخه هستش. وقتی از پردازنده یا منابع سخت افزاری ضعیف برای نصب استفاده می کنید، چون عملکرد decode کردن نسخه بسیار سنگین هستش، ویندوز پروسه رو terminate میکنه که همین باعث نصب نشدن و ارورهای مختلف میشه. این مشکل رو در نسخه های CorePack و blackbox هم میشه دید. تنها راه پیش روی شما اینه که از یه سیستم با منابع سخت افزاری قوی تر کار نصب رو انجام بدید و سپس از طریق هارد اکسترنال فایل نصب شده رو انتقال بدید. البته در برخی از نسخه های fitgirl، با پردازنده های بیش از 4 هسته ای هم مشکلاتی وجود داره. گفتم دیگه دردسرهای خودشو داره.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.