رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

در این تاپیک قصد دارم نحوه نصب نرم افزار Wondershare Filmora9 رو به شما آموزش بدم. قبل از هر کاری اول نرم افزار رو از این لینک دانلود کنید.

راهنمای نصب نرم افزار Wondershare Filmora9

پس از اینکه دانلود تموم شد، اونو از حالت فشرده خارج کنید.

فایل Setup نرم افزار رو اجرا و شروع به نصب کنید. نصب نرم افزار سخت نیست و فقط دکمه Next رو بزنید.

راهنمای کرک کردن نرم افزار Wondershare Filmora9

پس از اینکه کار نصب تموم شد، نرم افزار براتون اجرا میشه. اونو ببندید و وارد پوشه ای که فایل Setup داخلش هست بشید. اونجا پوشه ای با نام Crack هستش. وارد این پوشه بشید و محتویات داخل اونو در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

البته توی این نسخه از نرم افزار من روش کرک کردنش رو آموزش دادم. اگه در آینده نحوه نصبش متفاوت بود، در همین پست آموزشش رو قرار میدم.

اگه در جایی از آموزش به مشکل خوردین می تونید ویدئوی زیر رو ببینین:

موفق باشید.🌹

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با درود فراوان

رزولوشن مانیتور شما نسبت به مانیتور اکثر کاربران بسیار زیاد هست

لذا در صورت ممکنن هنگام رکورد کردن رزولوشن رو روی 1366*768 قرار دهید که برای کاربران مشکل نمایش وجود نداشته باشد

الان برای بنده بصورت ریز نمایش میده

لینک به ارسال

سلام

اگه رزولوشن رو روی 720 تنظیم کنم ویدئو با کیفیت 1080 در آپارات نشون داده نمیشه. خود آپارات هم ظاهراً کیفیت ویدئو رو پایین میاره. توی ویدئوهای بعدی از حالت زوم استفاده میکنم که بهتر دیده بشه

لینک به ارسال
این موضوع بسیار قدیمی است. لطفاً به جای احیای این موضوع، موضوع جدیدی را شروع کنید.

به گفتگو ملحق شوید

شما می توانید الان پست ارسال کرده و بعداً ثبت کنید. اگر در انجمن حساب کاربری دارید، برای ورود به اکانت خودتاناینجا کلیک کرده تا بتوانید با حساب کاربری خود پست ارسال کنید.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• جدید...

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.