رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

باسلام خسته نباشید ازتمام زحمات شبانه روزی تمام مهندسین خوب کشوراسلامی وتمام کسانی که دراین شرکت معتبرودرجه یک تمام سعی وتلاش خودراانجام میدهندکه باتمام مشکلات وتحریمهایی که همین اینک به صورت یک طرفه درتمام مواردبه کشورخوب وعزیزما روا داشته اندمارابی نیازدرعرصه علم وتکنولوژی کرده ایدکه چنین که برای خریدبعضی ازنرم افزارهای ارجینال نیازبه هزینه ای زیادبوده وحتی دربعضی موارددسترسی به ان هم وجودنداشته که بعضاوقتی ازشرکت شماخریدی انجام داده ونام معتبرشرکت شمارامیبینم هم اول به ایرانی بودن خودوهم به شماعزیزان پرتلاش ومتخصص میبالم،من حدودپانزده سال یابیشترمشتری ثابت تمام نرم افزارهای شماهستم ،وحتی مدتی که بدلایلی که وب سایت شمادردسترس نبودغم بزرگی درسینه خودمراعذاب میدادوحتی چندین باربه هرطریقی که میشدبراشماپیامی ویاتحقیقاتی درموردبازگشت شما،شمارادنبال میکردم،چه بسادراین مدت دشمنانی که درلباس دوست بوداند،چه کارها وحرفهایی درپشت سردرموردتیم خوب مورچه میزدندکه همین اینک بارویی سیاه ودهانی بازنظارگرپیشرفت روزافزون شماخوبان هستند،برای من جای خوشحالی بسیارداردکه میبینم امروزپرانرژی تروبادستی پردوباره درخط اول پیشرفت واقتصادکشورمان ایستاده اید،امیدوارم که همیشه ودرهمه جاهرروزتان بهترازدیروزباشد،واقعا کشورمان به شما افتخارافرینان نیازداردوتا جایی که جاداردبه پیش سجده درهنگام نمازشنارادعا میکنم که درتمام عرصه های زندگی موفقوسربلندباشید.باتشکرمهندس آزادی،ازشیراز.

• سپاس 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

اطلاعات مهم

با ورود به وب سایت ما، شما ملزم به رعایت شرایط استفاده هستید.